Jak żyć
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

5 posters

Go down

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Empty Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Post by Grzegorz Fri Jan 22, 2016 11:38 am

Jak w temacie. Preferujecie sieciówki, second handy, kupujecie w internecie, a może robicie zakupy w małych, lokalnych sklepach?


Grzegorz

Posts : 4
Join date : 2016-01-20

Back to top Go down

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Empty Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Post by lento Fri Jul 15, 2016 12:22 pm

A w lumpeksie byłeś? czy nie?

lento

Posts : 5
Join date : 2016-07-15

Back to top Go down

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Empty Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Post by Kfelbeirs Tue Aug 23, 2016 9:46 am

Ja np bielizna nocna poznań z hurtowni oraz skarpety itp też z hurtowni wszystko zamawiam ze strony internetowej i tyle najlepiej jak robie zakupy to raz na jakiś czas.

Kfelbeirs

Posts : 1
Join date : 2016-08-23

Back to top Go down

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Empty Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Post by edwingo Wed Aug 24, 2016 11:57 am

Ja coraz częściej w internecie. Dobra sprawa.

edwingo

Posts : 5
Join date : 2016-08-24

Back to top Go down

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Empty Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Post by Chupe Wed Mar 29, 2017 11:23 am

Również zamawiam w internecie, to świetny sposób na zdobycie ciekawych ubrań, nie rzadko wyróżniające się na tle innych. Ostatnio zamówiłem szorty jeansowe męskie bo na lato nie istnieją lepsze spodnie. Jak zwykle wszystko przebiegło cacy, jakość ubrań również jest na wysokim poziomie. No i po co biegać po popularnych sieciówkach i wyglądać jak wszyscy skoro można zamówić coś zupełnie innego, i się wyróżniać Smile

Chupe

Posts : 5
Join date : 2017-03-29

Back to top Go down

Gdzie najczęściej kupujecie ubrania? Empty Re: Gdzie najczęściej kupujecie ubrania?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum